Sesje noworodkowe

Kiedy na świat przychodzi dziecko zmienia się całe nasze dotychczasowe życie. Czujecie się za tą małą istotę odpowiedzialni i dbacie o nie najlepiej jak potraficie. Ogromną przyjemność sprawia wam także obserwowanie waszego maluszka. Możecie całymi godzinami wpatrywać się w śpiącego malca, z uśmiechem oglądacie jego małe stópki, pierwszy grymas na twarzy czy pierwszy uśmiech. Okres noworodka niestety miła bardzo szybko i często tęsknicie za widokiem śpiącego malca. Warto więc uchwycić te bezcenne chwile na fotografiach, które bez wątpienia zostaną z wami na zawsze.

Sesje noworodkowe to niepowtarzalna pamiątka z pierwszych dni waszego maleństwa.

DOŚWIADCZENIE:

W większości jestem samoukiem jednak w trosce o bezpieczeństwo maluszka licznie uczęszczam na różnego rodzaju warsztaty z fotografii niemowlęcej i innej. W styczniu odbyłam kurs u jednego z najlepszych fotografów noworodkowych u Czarka Rajkowsiego. W styczniu również uczestniczyłam w szkoleniu z fotografii dziecięcej u Anny Podsiedlik. Sama również jestem mamą a tutaj żadne szkolenie nie nauczyło by mnie tego co sama nauczyłam się będąc mamą. We wrześniu 2015 roku wyjechałam do Karpacza na szkolenie z fotografii ciążowej do genialnej fotografki Moniki Serek. Jednym słowem nieustannie się doszkalam aby móc podarować wam rodzicom najpiękniejszą pamiątkę jaką są fotografie waszego maleństwa.

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Sesje wykonuje w terminie od 4 do 14 dnia życia. W przypadku sesji bliźniaczych okres ten jest troszkę wydłużony. Wówczas dziecko przesypia większość dnia, jest plastyczne, pamięta ułożenie z brzuszka.

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Wstępną rezerwację należy dokonać w końcowym etapie ciąży. Po urodzenia dzięciątka umawiamy się już na konkretny termin. W swojej ofercie posiadam także pakiet 2 w 1, czyli sesję ciążową i noworodkową.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA FOTOGRAFICZNA?

Sesja odbywa się w moim studio w Skaryszewie (ok. 10km od Radomia). Przy takich sesjach najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo maluszka. Dbam o odpowiednią temperaturę, ponieważ zdjęcia noworodków często odbywają się na golasa.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SESJĘ?

Wszelkie ubranka, akcesoria do sesji posiadam u siebie w studio. Ja również je dobieram do sesji. Zawsze proszę rodziców o informację czy mają jakieś specjalne prośby kolorystyczne. W przypadku zdjęć wspólnych rodzinnych wszyscy członkowie ubierają t-shirt bądź koszule czarne albo białe. Rzeczy, które powinni Państwo zabrać dla maluszka to pieluszki, chusteczki nawilżające, ubranko na zmianę i mleko (jeśli nie jest karmione naturalnie). Dodatkowo proszę zabrać dla maluszka 2 cienkie kocyki. Jeżeli dziecko korzysta ze smoczka również proszę je ze sobą zabrać. Wtedy sesja trwa zdecydowanie krócej.

ILE TRWA SESJA?

Sesja noworodkowa jest sesją szczególna, wymagającą czasu. Podczas wykonywania takiej sesji poświęcam maleństwu tyle czasu ile go potrzebuje aby można było je nakarmić, przewinąć i uśpić. Taka sesja nie może być wykonywana w pośpiechu, gdyż to nasz mały model dyktuje warunki sesji. Sesja trwa ok 3-4 godziny, ale oczywiście jest to czas w przybliżeniu.

Jeśli macie Państwo inne pytania związane z przygotowaniem i przebiegiem sesji proszę śmiało pisać na adres: advertstudio@onet.pl. Zapraszam do współpracy.

1Q50A9297a copy 1Q50A9282a copy1Q50A9303a copy

1Q50A9273a copy 1Q50A9242aa copy 1Q50A9222a copy 1Q50A9216aa copy1Q50A9330ac copy1Q50A9361aa copyQ50A8582ac fejs copyQ50A8591v z logo copyQ50A8606aaaa copyQ50A8611ava copy

1Q50A9126aaa copy 3

1Q50A9128a copy 1Q50A9139a copy 1Q50A9154aa copy 1Q50A9157aa copy